Skocz do głównej treści strony

O NAS

Firma FOKUS powstała w 2003 r. Początkowo zajmowała się sprzedażą akcesoriów meblowych i handlem hurtowym produktami drewnopochodnymi. W 2008 r. firma rozpoczęła import sklejek z rynków wschodnich, w szczególności z Rosji. W tym samym okresie rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną w województwie pomorskim, głównie w Trójmieście i na terenie Kaszub. Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, dzięki czemu towar dostarczany jest do klienta bardzo szybko. Posiadamy duże zaplecze magazynowe, które pozwala nam, by wszystkie oferowane przez nas produkty znajdowały się na magazynie, co znacząco przyspiesza czas realizacji zamówienia. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego cały czas dokładamy starań, aby oferowane przez nas produkty, usługi oraz obsługa klienta stały na najwyższym poziomie. Systematycznie powiększamy ofertę magazynową dla zaspokojenia potrzeb rynku. 

 • Maj 2015 r. 
  Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy HETTICH, oferującej systemy do drzwi przesuwanych, zawiasy meblowe, szuflady z cichym domykaniem oraz wiele innych okuć nie tylko do mebli domowych. W ofercie posiadamy pomoce montażowe i maszyny firmy Hettich.
 • Czerwiec 2016 r. 
  Zostaliśmy dystrybutorem produktów firmy GetaCore.  Blaty i płyty mineralne, blaty kompaktowe.
 • Czerwiec 2017 r. 
  Otworzyliśmy oddział w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 55 A. Można tam kupić wszystkie produkty z naszej oferty. Punkt wykonuje usługę cięcia i oklejania płyty. Wykonujemy również usługi obróbki blatów kuchennych oraz usługi CNC
 • Marzec 2018 r. 
  Nasza firma została dystrybutorem firmy Egger, czołowej firmy pod względem jakości i wzornictwa, produkującej płyty melaminowane i blaty kuchenne. Cieszymy się, że razem z Państwem możemy te produkty pokazać na naszym rynku. Nasza oferta będzie ciągle powiększana o nowe kolory i produkty.
 • Maj 2019 r.
  Otworzyliśmy oddział w Koszalinie, Nowe Bielice ul. Piwonii 38 Można tam kupić wszystkie produkty z naszej oferty. Punkt wykonuje usługę cięcia i oklejania płyty.
 • Wrzesień 2021r.
  Otworzyliśmy oddział w Grudziądzu, Michale 114a. Można tam kupić wszystkie produkty z naszej oferty. Punkt wykonuje usługę cięcia i oklejania płyty.

Przejdź do góry strony